top of page

РОБОТА З ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО ВАКАНСІЇ

ТЕХНІКА ВИКОРИСТАННЯ ДЖЕРЕЛ ІНФОРМАЦІЇ:
– щоденне вивчення певної кількості інформаційних джерел щодо вакансій;
– сортування виявлених вакансій;
– порівняння, узгодження відомостей про вакансії з особистими даними;
– занесення результатів опрацювання джерел у щоденник пошуку роботи;
– розміщення власних об’яв щодо пошуку місця працевлаштування;
– відбір пропозицій;
– телефонування або інший спосіб зв’язку з роботодавцем.

ПОРАДИ:
► Не лінуйтеся запитувати про вакансії у широкого кола знайомих, друзів; не бійтеся образити їх своїм проханням про сприяння у працевлаштуванні; не розчаровуйтеся, якщо їх обіцянки обмежилися тільки словами.
►Звертайтеся із проханням про послугу щодо працевлаштування не з жалюгідним виглядом і тремтінням у голосі, щоб не створити враження про себе, як про слабку людину, не здатну на серйозну та відповідальну роботу. Це може призвести до зникнення бажання рекомендувати Вашу кандидатуру роботодавцю.
►Регулярно переглядайте оголошення, причому в різних рубриках засобів масової інформації, у мережі Інтернет, щоб не пропустити підходящу роботу серед декількох вакансій одного роботодавця.
►Учиться аналізувати та сортувати оголошення.
При цьому не довіряйте оголошенням, що пропонують занадто високі заробітки, пільги, умови; уникайте оголошень, в яких мало конкретики, зате багато обіцянок, пафосу та знаків оклику, або в якості зворотного зв’язку зазначено – а/с (абонентська скринька). Регулярно повторювані оголошення протягом декількох місяців мають також Вас насторожувати.
►Тримайтеся подалі від кадрових агенств із вступним внеском. Не давайте нікому завдатку за очікуване місце роботи. Не поспішайте погоджуватися на додаткові платні послуги – тестування, консультування, тренінги, складання та тиражування резюме тощо.
bottom of page